2loyally4u2011 Inc

(0)
Follow
Something About Company

Jaka jest różnica między pokerem bez limitu a limitem?

Możesz mieć nie więcej niż 0 buyin w porównaniu do 5 buyin na pokerze bez limitu. To również zwiększa różnicę, która jest miarą tego, jak bardzo różni się od średniej. Istnieje kilka sposobów, aby grać w tę grę, więc będzie wymagać koncentracji i pewnej wiedzy o strategii używanej do gry w grę z kartami. Ta gra wymaga, aby ciężko myśleć o tym, jak grać w karty, więc będziesz potrzebować więcej niż tylko szczęścia. Wiele pokerów bez limitu polega na obstawianiu, kto ma następną kartę w danej ręce.

No limit poker ma nieograniczone kupiny co oznacza, że gracz może grać bez limitu, w tym rodzaju grze, jeśli wyczerpiesz żetony, twój zakup nie wzrośnie ani nie spadnie. Jeśli jednak chcesz blufować, powinieneś podnieść. W tej sytuacji gracz próbuje zmienić szanse gry jak najwięcej. Jeśli postawisz zakład, on lub ona podniesie zakład, ale jeśli złożysz, on lub ona natychmiast zadzwoni. Przeciwnik złoży, a więc gracz wygrywa duży pot.

Tak więc gracz wygrywa duży pot z dwoma rękami. W takich sytuacjach mają mniej czasu, aby grać agresywnie. W grze limitowej, z drugiej strony, gracze mają ograniczoną liczbę żetonów. Oznacza to, że będą musieli stosować każdy chip ostrożnie, aby go nie stracić. Uczenie się, jak grają inni gracze, to nie tylko umiejętność, ale także umiejętność czytania ludzi. Będziesz czytać ludzi znacznie lepiej, gdy będziesz w stanie podjąć małe działania, gdy się zdarzą.

Może zamiast podnosić, po.poker-mine.com mogą się ochłodzić i chcieć zobaczyć swoje karty. Być może zamiast sprawdzać, mogą się zmęczyć lub muszą wyciągnąć trochę powietrza. Możesz myśleć, że twoim najlepszym działaniem jest podniesienie lub sprawdzenie stołu, ale możesz się mylić. Wymaga to od graczy krytycznego myślenia, gdy grają, a to pomoże ci poprawić ogólną grę. Gra bez limitu, co oznacza, że nie ma stałego rozmiaru stosu.

No limit poker zwykle odnosi się do turniejów, podczas gdy limit poker zwykle odnosi się do gier gotówkowych. Nigdy nie tracisz wszystkich swoich żetonów, co oznacza, że możesz nadal grać. Większość czasu, po utracie żetonów, kasyno nagrodzi cię mniejszą częścią całkowitej kwoty postawionej. Jednak zawsze istnieje maksymalna wartość żetonów, na które możesz grać, co w każdym kasynie będzie się różnić.

Czasami kasyna zmniejszą pieniądze, które otrzymasz o połowę, jeśli wygrasz, na przykład, jeśli wygrasz 1 z 5 garnków, możesz wygrać 750 żetonów i nadal uzyskać 450 żetonów. Na przykład, jeśli masz 1000 żetonów i stracisz 100 żetonów, nadal dostaniesz 900 żetonów.

Office Photos

0 Review

Rate This Company ( No reviews yet )

Work/Life Balance
Comp & Benefits
Senior Management
Culture & Value

This company has no active jobs

Empregara We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications